REFERENCJE

„Nauka w szkole EF-Lang z panią Anną to czysta przyjemność. Punktualne spotkania, w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie bardzo rzeczowe. Metoda bezpośrednia jest bardzo skuteczna.

Bożena Tyc, Dyrektor Finansowy, KOMIN-FLEX Sp. z o.o.


„Firma ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. z Czarkowa z przyjemnością zaświadcza, iż Pani Anna Bacciarelli-Szot prowadząca Ef-Lang Indywidualna Nauka Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń przez kilka lat prowadziła dla naszych pracowników kursy z języka angielskiego. Współpraca ta została podjęta m.in. z uwagi na pozytywne opinie oraz interesującą ofertę. Zajęcia prowadzone przez Panią Annę Bacciarelli-Szot wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością, dużym zaangażowaniem i elastycznością. Pani Anna jest świetnym lektorem, a jej różnorodne metody szkoleniowe zachęcały wszystkich uczestników do aktywnego udziału. Firma Ef-Lang jest rzetelna i godna zaufania oraz w pełni zasługuje na rekomendację jako profesjonalny partner. Jesteśmy szczerze zadowoleni i z pełnym przekonaniem polecamy kursy językowe w Ef-Lang innym instytucjom i osobom indywidualnym.”

ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. [pobierz .pdf]


Kilka poniższych zdań, to wyraz zadowolenia jak i szczerych podziękowań jakie przekazujemy Pani Annie Bacciarelli – Szot / EF LANG. Nasz syn od kilku już lat uczestniczy w indywidualnych zajęciach z języka angielskiego, które prowadzone są w ciekawy i pełni profesjonalny sposób. Prowadząca, potrafi zmobilizować do nauki języka jak i doskonale przekazuję wiedzę. Z relacji syna wynika, że lekcja prowadzona jest ciekawie, a stosowane metody dydaktyczne gwarantują skuteczne i ponadprzeciętne wyniki. Miła atmosfera, dostosowanie nauki do potrzeb / wiedzy ucznia, komunikatywność i otwartość Pani Bacciarelli – Szot zapewniają doskonałe wyniki nauczania. Kończąc, pozwolimy sobie na najlepszą rekomendację: do lekcji angielskiego u Pani Anny nie trzeba namawiać, …nawet nastolatka : ). Polecamy.

Magdalena i Maciej Sporek


Pani ANIA jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. W bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia przez co nie ma miejsca na nudę. Na lekcjach rozmawiamy po angielsku praktycznie na każdy temat: o rodzinie, newsach z pierwszych stron gazet, o pogodzie, wydarzeniach kulturalnych i podróżach. Pani Ania koryguje moje błędy z ogromnym taktem i wyrozumieniem. Dużo też wymaga, ale dzięki temu nauka nie idzie w las. Pani Ania jest osobą otwartą, energiczną i pozytywnie nastawioną do ludzi, wytwarza sympatyczną atmosferę na zajęciach. Gorąco polecam!!!

Iwona Kwiatkowska


Warto zainwestować w naukę języka w szkole Ef-Lang, z co najmniej kilku powodów, a przede wszystkim ze względu na osobę lektora (doświadczonego i certyfikowanego). Pani Ania z pewnością jest osobą, która zna się na swoim fachu, z zacięciem pedagogicznym. Zawsze bierze pod uwagę potrzeby kursantów. Osoba niezwykle empatyczna, kreatywna, cierpliwa, potrafiąca słuchać i stale zachęcać do nauki poza lekcjami.
Dopasowanie toku i metody nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości kursanta, atmosfera na lekcjach, a także wszechstronne zainteresowania i ciekawość świata u lektora sprawiają, że na lekcjach po prostu łączy się przyjemne z pożytecznym. Polecam
.”

Edyta


Pani Ania jest bardzo ciepłą, sympatyczną i komunikatywną osobą. Zawsze przyjaźnie nastawiona do ucznia, stara się przekazywać wiedzę w bardzo jasny sposób. Zajęcia są prowadzone w odpowiednim tempie – powtórka,przypomnienie przerobionego materiału i kontynuowanie zagadnień, nowych zwrotów, słownictwa, utrwalanie słówek – dzięki czemu szybciej i łatwiej się je zapamiętuje. Z lekcji na lekcje wzbogacam słownictwo i czuję się dużo pewniej. Lektorka zawsze zwraca uwagę, by mówić jak najwięcej, uczy mnie płynnego wypowiadania się, cierpliwe poprawia moją wymowę (mam sporo kłopotów z tym), mobilizuje do nauki konsekwentnie wymagając odrabiania prac domowych. GORĄCO POLECAM!!!


Irina Szczerbakowa

Polecam zajęcia z Panią Anią. Jako mama nastolatków jestem bardzo zadowolona z postępów moich dzieci, które widać zarówno w ocenach zdobywanych na lekcjach w szkole, jak również w swobodnej konwersacji. Ponadto świetne, wręcz genialne przygotowanie do matury i innych egzaminów zewnętrznych. Konsekwentna i systematyczna praca z Panią Anią daje naprawdę znakomite rezultaty. Życzliwość, kreatywność i indywidualne podejście sprawiały, że moje dzieci chętnie chodziły na zajęcia. Polecam.

Grażyna Nowak


Na lekcje angielskiego do Pani Ani chodzę już dobre parę lat. Mogę bez wątpienia powiedzieć, że jest to prawdziwa nauczycielka z pasją. Potrafi skutecznie zmotywować ucznia do nauki, jest wymagająca, lecz potrafi nawiązać z uczniem dobrą relację, dzięki czemu lekcje z Panią Anią są przyjemne i efektywne. Polecam!

Wojciech Liszka