JĘZYK FRANCUSKI

Dorośli i młodzież

Proponujemy zajęcia prowadzone metodą Français designed with Direct Method , na miejscu lub z dojazdem do Klienta. Ilość godzin w tygodniu do indywidualnego uzgodnienia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego lektora posiadającego wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w nauczaniu osób w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania.


Matura

Oferujemy intensywne kursy indywidualne przygotowujące do matury z języka francuskiego. W programie przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zajęcia ukierunkowane są bezpośrednio na powtórkę materiału i wykształcenie umiejętności językowych wymaganych na egzaminie dojrzałości zgodnie z wymogami MEN. Korzystamy z renomowanych i sprawdzonych podręczników wydawnictw Didier, CLE International, Hachette.


DELF, DALF

Prowadzimy kompleksowe przygotowanie do egzaminów DELF i DALF. Certyfikaty DELF i DALF są oficjalnymi dyplomami wydawanymi przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, uznanymi na całym świecie i ważnymi bezterminowo. Certyfikaty zaświadczają o umiejętnościach kandydata w zakresie znajomości języka francuskiego.

  • DELF – Diplôme d’Etude en Langue Française : DELF A1, DELF A2, DELF B1, DELF B2.
  • DALF – Diplôme Approfondi de Langue Française : DALF C1, DALF C2

Konwersacje

Każdą osobę pragnącą nabyć biegłości i śmiałości w języku francuskim mówionym zapraszamy na indywidualne zajęcia konwersacyjne prowadzone metodą bezpośrednią Français designed with Direct Method.