KURSY DLA FIRM

EF-Lang oferuje kursy językowe ogólne dla firm i instytucji oraz specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego i francuskiego.

Nauka języków obcych to dobra inwestycja w rozwój firmy, to również inwestycja w pracowników, którzy poczują się docenieni i zwiększą swoje zaangażowanie w pracy.

Dobra znajomość języków obcych wspomaga pracowników w skutecznej komunikacji z klientami oraz oddziałami za granicą. W ten sposób kursy językowe powiększają konkurencyjność firmy na rynkach lokalnych, krajowych i międzynarodowych.

Zajęcia z języka biznesu rozwijają praktyczne umiejętności niezbędne w typowych sytuacjach zawodowych (prowadzenie spotkań biznesowych, korespondencji, rozmów telefonicznych itp.) oraz umożliwiają przyswojenie struktur leksykalno-gramatycznych typowych dla danej dziedziny.

Kursy odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Grupy są tworzone na podstawie testów wstępnych. Prowadzimy zajęcia metodą Direct (język ogólny) oraz Direct Business (język specjalistyczny). Metody te kładą nacisk na komunikację i gwarantują czterokrotnie szybszą naukę języka poprzez częsty system powtórek (każdą lekcję zaczynamy od powtórzenia materiału).


Biorąc pod uwagę zróżnicowany system pracy w firmach proponujemy elastyczny rozkład zajęć dostosowany do Państwa potrzeb (zajęcia z dojazdem do firmy w czasie, przed lub po godzinach pracy).